2024 рік
- Erasmus+ KA220-HED Співпраця між організаціями та установами: Сучасна мультикультуральна освіта для студентів програм з медицини та наук про здоров’я – Modern multicultural education for medical and health science students “MultiCultiMed” (2024-2027).
- COST Action: CA21168, Improving outcome of Juvenile Inflammatory Rheumatism via universally applicable clinical practice strategies (JIR-CliPS) 2022-2026
- Кафедра громадського здоровя та управління охороною здоров’я ТНМУ – Програма міжнародного партнерства між університетами України, що здійснюють додипломну підготовку фахівців з громадського здоров’я, та університетами Темпл і Дрексел (Філадельфія, США) за підтримки USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я”.
- Інститут медсестринства ТНМУ – Проєкт для зміцнення спроможності України: попереджувати, виявляти та реагувати на загрози громадському здоров’ю та захищати здоров’я усіх українців, у тому числі вразливих груп, шляхом забезпечення доступу до базових послуг включно з послугами турботи про психічне здоров’ за підтримки USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я”.
- Transnational Academic Knowledge-sharing: Czech-Ukraine Initiative – проєкт “Посилення стійкості університетів: українсько-чеське партнерство для цифрової освіти, наукової співпраці та менеджменту” (Strengthening the Resilience of Universities: Czech-Ukrainian Partnership for Digital Education, Research Cooperation and Diversity Management).
- Грант від Німецької служби академічних обмінів DAAD «Україна цифрова: Забезпечення академічної успішності під час кризи (2024)» – UA-MEDSAT: Сателітне навчання студентів-медиків в Україні» спільно з Вюрцбурзьким університетом Юліуса Максиміліана (Німеччина).
- Партнерська ініціатива NWO-НФДУ 2023 (NWO Hop-On Call for Researchers Based in Ukraine: NWO-NRFU Partnership Initiative). Проєкт CURE4LIFE: Development and societal impact of stem cell based genetic medicines «Розвиток та соціальний вплив лікування генетичних захворювань за допомогою стовбурових клітин» (Prof. Frank Staal, Школа медицини Лейденського університету (LUMC) – проф. О. Боярчук, ТНМУ).
- Грант від Німецької служби академічних обмінів DAAD «Україна цифрова: Забезпечення академічної успішності під час кризи (2024)» – “Клінічне мислення у медичній освіті” спільно з університетом Людвіга-Максиміліана у м. Мюнхен (Institut für Didaktik und Ausbildungsforschung der LMU München) (Німеччина).
- Тревел грант Keele Global Seed Grant із School of Pharmacy & Bioengineering, Keele University / The Robert Jones and Agnes Hunt Orthopaedic Hospital (Великобританія) для поглиблення співпраці.
- International Human Frontier Science Program Organization, програма Scientists for Scientists Initiative (S4S) – річне стажування у відділі біохімії та молекулярної біології Університетської клініки Гамбург-Еппендорф (Німеччина) (аспірантка С. Палій).
- Цикл тренінгів на базі симуляційного центру ТНМУ за підтримки некомерційної незалежної організації зі штаб-квартирою в Берліні «CADUS» (2023-2024).
- Україно-швейцарський проєкт “Розвиток медичної освіти” ІІ фаза (2023-2027)
2023 рік
Проєкт національного фонду досліджень України
Конкурс 2022.01 «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди» Проєкт 2022.01/0043 з Інститутом молекулярної біології та генетики НАН України «Розробка портативної системи експрес моніторингу співвідношення лактату і пірувату в крові для нагальних потреб клінічної діагностики»
- Грант від Німецької служби академічних обмінів DAAD «Україна цифрова: Забезпечення академічної успішності під час кризи (2023)» – UA-MEDSAT: Сателітне навчання студентів-медиків в Україні» спільно з Вюрцбурзьким університетом Юліуса Максиміліана (Німеччина).
- Програма НАТО «Наука заради миру та безпеки» проєкт «Розумні пластирі для мультимодального загоєння ран – DRESWOUTRE» multi-year Project G6031 «Wearable Smart Patches for Multimodal Wound Healing – DRESWOUTRE» (проф. Л.Логойда).
- Грант подвійного призначення від Українського фонду стартапів за напрямком «Охорона здоров’я» – Дерматом Ковальчука
- Проект IRIA «Навчання, медична освіта та професійний обмін для розвитку охорони здоров’я в Україні в умовах війни», Podcast Project for CME – Continuing Medical Education, Акконський університет гуманітарних наук (Берлін, Німеччина) 2023-2024.
Erasmus+ Capacity Building Projects in the Field of Higher Education
- Life Support Training and Dissemination for Higher Education Institutions and Community Representatives Living in Military Risk Areas of Ukraine and Georgia Strand 2 «Партнерство для трансформації» – LIFESTRAND (2023-2026).
- Відкрита наука для системи вищої освіти України «Open Science for Ukrainian Higher Education System» Strand 3 «Структурні проєкти на підтримку реформ» – OPEN4UA (2023-2026).
Гранти у відповідь на виклики війни
- Проєкти ТНМУ в рамках співпраці зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я:
- Проведення тренінгів з ведення критично травмованих пацієнтів, з ведення критичних педіатричних пацієнтів, з надання допомоги при масових ураженнях на догоспітальному етапів для команд медицини катастроф
- GIC – WHO (Навчальний міжнародний курс Generic Instructor course)
- CBRN – WHO
- Серія курсів «Інструктор з надання догоспітальної допомоги» у форматі симуляційних тренінгів курсу для інструкторів навчально-тренувальних відділів центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, який організований МОЗ України за підтримки Світового банку
2022 рік
Гранти у відповідь на виклики війни
- Серія курсів «Надання домедичної допомоги в умовах воєнного стану» за підтримки проекту SAFEMed від Американської агенції з розвитку USAID
- Онлайн-тренінги «Ази роботи у аптеці» за підтримки проекту SAFEMed від Американської агенції з розвитку USAID
- Грант від Німецької служби академічних обмінів DAAD «Україна цифрова: Забезпечення академічної успішності під час кризи (2022)» – UA-MEDSAT: Сателітне навчання студентів-медиків в Україні» спільно з Вюрцбурзьким університетом Юліуса Максиміліана (Німеччина)
- Грант від Temerty Ukraine–Toronto Education & Collaboration Fund «Folate Status and Risk of Neural Tube Defects in Western Ukraine»
- Проєкт «Students insights for advanced medical communication curriculum design» для пілотних ЗВО україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти»
- Грант від DAAD (Німеччина) (доц. С. Гусак) на участь у Мультиплікаційних тренінгах для адміністраторів вищої освіти в Україні THEA Ukraine X від Wandelwerk FH Münster у співпраці з Сумським державним університетом
Проєкти національного фонду досліджень України:
- Спільний проєкт ТНМУ та Інституту кібернетики імені В. Глушкова «Розробка хмарної платформи пацієнт-центричної телереабілітації онкологічних хворих на основі математичного моделювання»
- Спільний проєкт ТНМУ та Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України – серед переможців проєктів-учасників конкурсу ««Вплив природної та штучної імунізації антигенами SARS–CoV-2 на стан системи гемостазу».
Erasmus+ Capacity Building Projects in the Field of Higher Education
- Інноваційна реабілітаційна освіта – впровадження нових магістерських програм в Україні – REHAB (2019-2022 рр.)
- Нарощування академічних можливостей у галузі глобального здоров’я в регіоні Східна Європа / Центральна Азія BAСE (2020-2023 рр.)
- Симуляційне навчання в медичній освіті на додипломному етапі для підвищення безпеки та якості обслуговування пацієнтів – SAFEMED (2020-2023 рр.)
2021 рік
- Грант від Британської Ради в Україні у партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Advance HE (Велика Британія) та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) Програма вдосконалення викладання у вищій освіті України
Проєкти HORIZON 2020, до яких були залучені науковці ТНМУ
- PAST NIGHT (Project ID 755149) Patients stratification in nephrosclerosis: implementation of a new therapy thanks to genetic heritage and laboratory tailoring (2017-2020 рр.)
- NanoMed (Project ID 734641) Nanoporous and Nanostructured Materials for Medical Applications, MSCA-RISE-2016 – Research and Innovation Staff Exchange (2017-2020 рр.)
2020 рік
- Грант від DAAD (Німеччина) (проф. О. Шевчук) на участь у навчальному курсі «Управління інтернаціоналізацією та німецько-українським академічним співробітництвом 2020-2021» від LeibnizUniversität Hannover за підтримки DAAD з проєктом «Інтернаціоналізація наукових досліджень у ТНМУ»
- Грант від Американської Ради в Україні з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS у проекті «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» Academic IQ Initiative
- Гранти від RECOOP HST Асоціації (тут)
2019 рік
- Індивідуальний грант від Європейської асоціації нефрології, діалізу і трансплантації (ERA-EDTA Fellowship Programme) (Італія) (доц. О. Ружицька).
- Проєкт від BUP – Балтійської Університетської Програми (Швеція) «Два кроки: інтернаціоналізація в практиці – Швеція, Україна і Білорусія».
- Європейський проєкт Ethisch-moralische Grund-Bilding (EMGB) (2019-2023).
- Україно-швейцарський проєкт «Розвиток медичної освіти», який реалізується в Україні Швейцарським інститутом тропічного і громадського здоров’я (Swiss TPH) за фінансової підтримки Швейцарського агентства розвитку та співробітництва (SDC) (перший чотирирічний етап реалізації проєкту 2019-2022 рр.).
2018 рік
- Спільний проєкт з University of Miskolc (Hungary) – EurECAS (European Evaluation of Comportment and Addiction among Students) project
2017 рік
- Грант «Jeffrey Modell Foundation» (США) «Імплементація моделі поєднання навчання лікарів та громадської настороженості з діагностикою первинних імунодефіцитів у дітей Тернопільської області» (2017-2019 рр.)
- Грант «Alberta International Education Award – Ukraine» (Канада)
- Спільний українсько-польський проєкт «Дослідження епідеміології, патогенезу, клініки та профілактики бореліозу» (2017-2018 рр. )
Гранти в межах програми транскордонного співробітництва ЄС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 які фінансувалися Євросоюзом. Дати реалізації 2017-2018 рр.
- «Спільні дії спрямовані на зниження захворюваності на туберкульоз та зрівнювання доступу до медичних послуг в найбідніших і найбільш маргінальних громадах Польщі, Білорусі та України».
- «Стиль життя різних соціальних і професійних груп населення та цивілізаційні загрози здоров’ю у прикордонному регіоні PL-BY-UA».
2016 рік
- Спільні польсько-українські програми в рамках науково-дослідницьких проєктів Європейського Союзу:
- «Фізична активність і режим харчування в залежності від стилю життя студентів».
- «Фізична активність і режим харчування в залежності від стилю життя молоді в віці 15-17 років».
- Грантовий проєкт «Медико-психологічна допомога при синдромі посттравматичних стресових розладів для осіб з вадами слуху». Дати реалізації проекту: листопад 2016 року – червень 2017 року. Проєкт профінансований громадською організацією «Канадсько-український альянс глухих та слабочуючих осіб» в Едмонтоні та урядом провінції Альберти, Канада.
- Проєкт сприяння академічній доброчесності (SAIUP) від Американських Рад з міжнародної освіти ACTR/ACCELS у партнерстві з Посольством США в Києві (2016-2019 рр).
2015 рік
- Грантовий проєкт «Сестринська ініціатива – медсестри щодо полегшення психічної травми» (Project Number CFLI-2015-KYIV-0007). Дати реалізації проекту: листопад 2015 року – лютий 2016 року. Проект профінансований Українсько-Канадською Фундацією та посольством Канади в Україні.