Нещодавно в ТНМУ на базі центру симуляційного навчання відбувся захід, під час якого студенти-парамедики першого та третього курсів мали можливість поспілкуватися з досвідченим бойовим медиком та представниками кіберполіції.
Бойовий медик поділився своїм безцінним досвідом надання тактичної медичної допомоги. Він розповів про важливість швидких та ефективних дій для порятунку життя, а також про психологічну стійкість, необхідну в таких ситуаціях.
Представники кіберполіції провели інформативну лекцію про безпеку в соціальних мережах. Вони надали практичні поради щодо захисту особистих даних та запобігання кіберзлочинам, що є особливо актуальним в часи війни.
Крім того, волонтери продемонстрували студентам дрони та антидронову рушницю, розповівши про їхнє застосування та важливість у сучасних умовах.
Захід викликав жвавий інтерес серед студентів, які активно ставили запитання та брали участь в обговоренні. Організатори висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю з навчальним закладом.